| | |
| RubberDuck | 24.04.2026 14:03:22 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: PL: Tychy
Posty: 5 #8368284 Od: 2026-4-24
| Jako, że człowiek naturalnie potrzebuje czuć się częścią czegoś zarejestrowałem swój byt wśród Was. Po krótce: Krzysztof, Tychy, Valec rocznik 99, Szwajcar. Na stare lata odwaliło mi aby wrócić na dwa koła i poczuć znów moc między nogami. Pytań będzie wiele bo chyba spadnie mi na głowę samoserwisowanie tej kobyły.
Pozdrawiam _________________ F6C Umrzeć młodo, tak późno jak się tylko da. |
| | |
| Sokol | 24.04.2026 14:29:08 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: PL: Andrychów
Posty: 567 #8368287 Od: 2020-3-15
| Witaj RubberDuck pozdrawiam z Andrychowa  _________________ Sokół THE WORLD IS FLAT Falcon VRCC#40307 |
| | |
| mieszko | 24.04.2026 16:46:23 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: PL: JAKTORÓW
Posty: 205 #8368320 Od: 2015-3-13
| Cześć Krzysztof pozdrawiam serdecznie Mieszko z Jaktorowa. |
| | |
| Grzegorz | 25.04.2026 02:29:54 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: PL: TYCHY
Posty: 1987 #8368401 Od: 2014-10-8
| O jak fajnie, kolejna Valkyrie w Tychach  Witaj na forum i do zobaczenia  _________________ GRZEGORZ VRCC #25500
|
| | |
| RubberDuck | 25.04.2026 22:33:39 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: PL: Tychy
Posty: 5 #8368528 Od: 2026-4-24
| Witajcie witajcie. Dzięki za miłe przyjęcie. _________________ F6C Umrzeć młodo, tak późno jak się tylko da. |
| | |
| coolman111 | 30.04.2026 22:46:12 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: PL: Kobylnica
Posty: 100 #8370406 Od: 2023-1-23
| Witam i życzę przyjemności z jazdy  _________________ Pozdrawiam Darek.
Ogar200->,SR50->,M21W2->,XV1100->,GL1500C->,Jawa634
|
| | |
| Dzej_dzej | 04.05.2026 11:44:25 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: PL: Kraków
Posty: 213 #8371170 Od: 2017-3-18
| Czołgiem |
| | |
| Baca | 04.05.2026 22:01:06 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: PL: Wisła - Śląsk Cieszyński
Posty: 986 #8371353 Od: 2014-10-11
| Pozdrawiam i witam na forum _________________ Pozdrawiam Baca #27872
Jadąc motocyklem szepczą demony , anioły milczą ! |